کافه آپارات ۷ | بذارید مردم خودشان فیلمی را که می خواهند انتخاب کنند!

کافه آپارات در هفتمین قسمت خود میزبان عوامل فیلم آستیگمات خواهد بود در این قسمت مهدی کرم پور به گفتگو با مهتاب نصیرپور ، محسن کیایی و مجید رضا مصطفوی خواهد نشست.
فیلم آستیگمات-محسن کیایی-مهتاب نصیرپور

در این صورت تکلیف اخلاق و ارزشها چه می شود؟ ساز و کاری که به درد احیای اخلاقیات و ارزشها نخورد لااقل نباید آنها را خفه کند. اینکه اجازه ساخت فیلمهای مزخرف و پوچ و سراسر مستهجن داده شود با کدام منطق قابل جمع است؟ حتی در هالیوود و بالیوود هم معیار ها و ممیزی های خاصی وجود دارد و اینگونه نیست که هرچیزی اجازه ساخت داشته باشد!! از نفاق و یا بی سوادی برخی هنرمندنماهای وطنی ماست که اجازه انتخاب آزادانه برای تماشا از سوی مردم رو با اجازه ساخت هرنوع فیلم خلط میکنند. مگر همین الآن که چنین فیلم های ضد ارزشی ساخته شده کسی مانع دیدن مردم شده؟ مردم هرچه که خواستند دیده اند منتها، وظیفه منتقد دلسوزی است همانطور که هنرمندنماها کارشان کاسبی است!!!!

متاسفانه هنوز یاد نگرفته ایم به سلیقه و خواست مردم احترام بگذاریم .امثال فراستی با تمام احترام .کم مانده جلوی در سینما بایسته و مردم رو منع کنه از دیدن فیلم .سینما بخش مهم و موثر مردم برای سرگرمی و شادی .این رو با سلایق خود بی ارزش نکنیم .

Wow!

این رضا کیانی مگه بازیگره

بسیارعالی