رودررو۲۱-سعید قاسمی،از حضور در بوسنی تا زلزله کرمانشاه


سعیدقاسمی-احمدی نژاد

اینکه میگن چرا تو بوسنی این کارو کردند ببینم آمریکایی ها که تو لباس محیط زیست جاسوس میفرستند تو لباس خبرنگار جاسوس میفرستند تو لباس un جاسوس میفرستن تو لباس بازرس هسته ای جاسوس میفرستند و... اینا سیاسته ولی سردار ما که میگه مجبور شدن دست به اسلحه ببرند تو لباس حلال احمر بد بوده؟؟؟

دم حاج سعید گرم...ای کاش یه بودجه ی خوبی دستش بود،خونه سازی رو با قوت بیشتری انجام میداد

شیعه واقعی اینه

با منطق دوستمان، پس هر کس عشق به ولایت داشت مجوز دارد مقابل امر مسقیم ولی فقیه بایستد؟! عشق به ولایت یعنی اطاعت ... نه نافرمانی ... رهبر انقلاب با آوردن استدلال به آقای قاسمی مکرر امر کردند که کار مذکور را انجام دهند و جناب قاسمی هم به عشق ولایت (!) مکرر مخالفت فرمودند!... خداوند بصیرت بدهد و عاقبت همه را ختم به خیر کند!

سلام، قسمت1- ضمن تشکر از زحمات جناب قاسمی، اما واقعا از دیدن یک بخش از این مصاحبه غافل گیر شدم و بر سردار قاسمی تاسف خوردم، وی تصریح می کند رهبر انقلاب به دفتر خود فرموده بودند که «به سردار قاسمی بگویند که فلان کار را انجام دهند (و سکو را جمع کنند؛ اشاره به محلی که رهبر عزیز در زمان زلزله تشریف برده بودند و آقای قاسمی در آن مکان سکو درست کرده بود)» من هم به دفتر گفتم «سلام بنده را به آقا برسانید بگویید جمع نمی کنم» (!) و سپس به طعنه ادامه می دهد: «دنبال خیّرهستم که روکش طلا بگیرم روی آن» و آقای قاسمی بعد از این نافرمانی عجیب و غریب ادامه می دهد: در آخرین دیدار آقا به من گفتند: «آقای قاسمی من گفتم آن را تخریبش کنید، آنها اثرات بد می گذارد، یک چیزی از مقاطع خودش خارج شود دیگر نمی شود برش گرداند آن سکو را برش دار آقای قاسمی!»