قسمت سوم برنامه سایه روشن - مصاحبه با دکتر صادق زیبا کلام

گفتگویی تحلیلی درخصوص وقایع و حوادث نیم قرن اخیر ایران با حضور دکتر صادق زیبا کلام. این گفتگو که در زمستان سال 1397 خورشیدی با ایشان انجام شده، برای نخستین بار در کانال عبدی مدیا از آپارات پخش میشود. نظرات شما در ادامه مسیر این برنامه بسیار حائز اهمیت است.
صادق زیباکلام-دکتر زیباکلام-زیباکلام-عبدی مدیا-abdimedia

از دوستانی که مخالف نظرات دکتر زیباکلام هستند دعوت می کنم به جای حرافی ها ی معمول و بی حرمتی هایی که دایما به مخالفین نظرات پوچ خودشون می کنند مطالعه بکنید مطالعه بکنید و مطالعه بکنید.سوختن شما از اینه که ایشون دایما برای هر حرف خودشون فکت و سند رو میککند !!!! شما مخالفید ؟ بسم الله سند علمی روکنید نه حرفهای تکراری بدون پشتوانه!!! خواهشا حداقل در مورد تاریخ کشور خودتون و همین انقلابی که دارید سنگشو به سینه میزنید دو جلد کتاب بخونید. والله این انقلاب از بی سوادی برخی طرفداران بی سواد و خشک مغزش آسیب دید نه مخالفین دانشمندش. حضرت علی می فرماید صد دشمن عالم و دانا بهتر از یک دوست نادان و احمق. اگر میخواید برای انقلاب مفید باشید و حفظش کنید اول از جهالت خودتون بیرون بیاید.ملتی که میانگین مطالعش 1 ساعت در روزهم نیست چطور میشه که انقدر خودشو حق به جانب و عالم میدونه که به خودش اجازه میده در مورد افرادی که تمام عمرشون صرف تحقیق و دانش میشه نظر بده!

سلام به همه دست اندر کاران . ما که استفاده بردیم از نگاه معرفتی . چه خوب میشد چنین مباحثی به صورت جدال احسن دور از بد اخلاقی محور تفکرات حاکم در ایران صحبت بشه . اخه حق یکی است و امام زمان ظهور کنه یک گروه بر حق . این تفکرات حاکم در جامع ما نشان از ان داره که یک گروه باطل و ظاله و ظلمانی هست باید در گروه حق افتاد و الا دیر بجنبیم بدبخت شدیم . دوستان من خودم ملاکم گفتار ولی فقیه زمانم سید علی است . ولی به هیچ کس بد نگید تا به شما بد نگن . اگر راست میگید دلیل و منطق داشته باشید و ادب . و باز تشکر میکنم از برنامه خوبتون .

سانسور نكنید...المجالس بالامانه

به نظر من عباس هویدا اگر اعدام نشده بود هزار شرف داشت به عباس آخوندی ما واقعا خیلی از نخبه های زمان شاه را از دست دادیم باید از تجربه هویدا استفاده می کردند

فقط یک جمله درست گفته واقعا اعدام هویدا و عده ای که تسلیم شده بودند کار درستی نبود